Tervisenädala “Terve Eesti eest!” tähistamine

Üle-eestilisel spordinädalal 2015 ,, Viitsid vä“ osales ka Risti Põhikool. Nädala eesmärgiks oli panna õpilased võimalikult palju liikuma. Esimese üritusena käisid 7.-9. klassi õpilased teisipäeval koristamas Risti kooli ajalooliselt esimest asukohta Aru mõisas.

Kolmapäeval toimus 4.-9.klassi õpilaste sügismatk metsa ja rabasse, kus lisaks sügisvärvide jälgimisele, liikumisele rabas ja metsas korjati ka koolitoidulauale pohli, metsast toodi neid üle 50 liitri .

Neljapäeval toimus ülekooliline teistmoodi spordipäev, kus mänguliste vahenditega püüti imiteerida päris kergejõustikualasid. Nii toimuski odavise paberlennukiga, kuulitõuge õhupalliga, kettaheide mütsiga. Lisaks sellele toimus takistusjooks, kus raja läbija nähtavus oli piiratud prillidega. Kohtunikeks võistlustel olid 8.-9. klassi tüdrukud, kes täitsid oma ülesandeid suure hoole ja täpsusega. Aitäh neile!

Reedel käisid metsas algklasside õpilased, kelle marjasaak jäi küll väiksemaks, kuid kõhud söödi korralikult mustikaid täis.

Nädal lõppes kõigi osalejate meelespidamisega. Kõik üritustest osalejad said diplomi ning sõbralikult jagati ära ka Konsumi poolt kingitud kingikott.

Aitäh toetajatele!

Autor: Siiri Uusküla