KIK projekt „Avastame ümbrust!”

Risti Põhikooli õpilased osalesid KIK projekti „Avastame ümbrust!” raames kolmel kolmapäeval Tallinna Botaanikaaias erinevatel õppepäevadel.

23. septembril osalesid V ja VI klass õppeprogrammis „Vesi ja muld”,kus tehti täpsemat tutvust vee ja mulla eripäradega ning elustikuga.

30. septembril tutvusid II-IV klass erinevate taimedega õppeprogrammis „ Puud, põõsad ja puhmad”. Tehti täpsemat tutvust taimeriigiga ja õpiti tegema herbaariumi.

7. oktoobril laiendasid silmaringi VII-IX klassi õpilased õppeprogrammis „Kliimavöötmed ja loodusvööndid”. Botaanikaaia õuealal ja kasvuhoonetes tutvuti erinevate loodusvööndite taimestikuga.

Kolme õppepäeva Tallinna Botaanikaaias rahastas KIK.

Suur aitäh projekti õnnestumise eest:

KIK , Padise Vallavalitsus , Padise Buss , Tallinna Botaanikaaed ja Marit Kasemets, Risti Põhikooli õpetajad Kaie Kuuse, Margot Teinemaa, Pille Heinleht, Liia Põhjakas, Maire Ülevärva, Krista Kohtla, kokatädi Tatjana Kuuse ja direktor Jüri Alter.

Kohtumiseni järgmisel reisil!

Autor: Liina Kallas