Karjääripäev

11.detsembril toimus meie koolis SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse poolt korraldatud 8.-9.klasside ettevõtlus ja karjääripäev, millel osales kolm kooli: Vasalemma, Kernu ja Risti Põhikool. Päev algas loenguga, kus õpilastele räägiti, kuidas paremini karjääri teha ja elus hakkama saada.Pärast loengut toimusid töötoad, mida oli kolm, nende hulgast tuli valida endale meelepärane: ettevõtlus,-turundus-ja inspiratsiooni-motivatsioonigrupid.Töötubades jaotati õpilased 3 ja 4 liikmelistesse rühmadesse. Meie kooli õpilastest enamus osalesid inspiratsiooni-motivatsiooni töötoas, kus pidi oma gruppidega erinevaid ülesandeid täitma, esimesena pidid õpilased minema mängult reisile, igale grupile jagati patakas pilte, kus olid igasugused naljakad asjad. Üks grupiliikmetest pidi pilte teistele näitama, öeldes ,, me reisime“ ja siis selle asja, mis ta pildil esimese asjana näeb ja temast järgmine pidi ütlema ,, ja-jah“ ning ütlema asja, mis on pildil, ja nii läks edasi, kuni pildid said otsa.

Teisena pidid õpilased joonistama midagi, mis on seotud inspiratsiooniga ja seda teistele õpilastele tutvustama ja seletama, kuidas see töötab ja mida teeb.

Turundusgrupis mängiti mängu, kus õpilsed ostsid , müüsid, tootsid ja varusid.

Pärast töötubasid kogunesid õpilased loenguruumi, kus võeti kokku päevasündmused, mida keegi tegi ja kuidas meeldis. Päev lõppes ühise kapitantsuga. Päev oli tore ja õpetlik.

Aitäh korraldajatele!