Viimane koolikell

27.mail kõlas meie armsatele 9. klassi õpilastele viimane koolikell.

Hommik algas sellega, et kogu klass, k.a õpetaja Gerly olid kooli tulnud “tutipeole” sobilikus riietuses, kaasas vahvad mänguasjad ja muud lõbusad aksessuaarid. Kõigepealt käidi külas algklassiõpetaja Liial,  kes oma koduaias ringkäigu tegi, näitas mitmeid aastaid tagasi klassi poolt kingitud õunapuud ning pakkus maitsvat kooki. Seejärel käis seltskond läbi ka lasteaia Mürakarude rühmast. Üheskoos söödi kommi, mängiti ringmänge ning koolilõpetajatele õpetati ka “Numbrilaul” selgeks. Siis oli aeg sealmail, et kogu koolipere oli õue kogunenud ning lõpetajaid oodati aktusele. Õpetaja Krista pidas kõne, mis nii mõnelgi silma märjaks võttis. Näidati toredaid slaide ning esimese klassi õpilased üllatasid enda korjatud lillekimpudega. Lisaks olid nad selgeks õppinud toreda laulu. Peale aktust ootas õhupallidega kaunistatud koduklassis isuäratav küpsisetort. Aitäh 8.klassile ja õpetaja Kristale selle meeldejääva päeva korraldamise eest. Imeilusate fotode jäädvustamise eest suur tänu õpetaja Monikale.

Tutipidu[13753]