Leivapäeva tähistamine

IMG-9209IMG-9207IMG-9206IMG-9205IMG-9203IMG-9201IMG-9199 IMG-9200

11.oktoobril tähistasime koolis leivapäeva.

Selle raames said 6.-9.klassi õpilased koos juhendajaga, kelleks oli lapsevanem Kadi Trepp, leiba küpsetada. Õpilased said grupitööna kaaluda ja mõõta leivateoks vajalikke komponente ning leivapätsid voolida, mis pidid veel enne ahju panekut kerkima. Hiljem küpsetati leivad ära ning need olid väga maitsvad.

Sellel aastal 1.-5.-klass leivateol ei osalenud, kuid nende jaoks oli välja mõeldud tore leibade äratundmismäng. Huvilised said töölehed, kuhu tuli 6 erinevat leivasorti õigesse järjestusse panna. Ja tore oli see, et 15 õpilast arvasid kõik kuus sorti õigesti ära ning said ka väikesed magusad auhinnad.

Kindlasti korraldame ka järgmisel õppeaastal leivapäeva ning siis saavad leiba küpsetada need, kes sel korral sellest ilma jäid.