Karikatuuride joonistamise võistlus

Märtsikuus joonistasid 4.-9.klassi õpilased karikatuure. Nii mõnigi jõudis valmis teha 2-3 tööd. Kokku kogunes 79 tööd ja nendest panime 31.03. näituse koolis üles. Naljapäeval, esimesel aprillil, valisid 1.-3.klassi õpilased žürii liikmetena põnevamad tööd välja. Väljavalituteks osutusid: Magdaleena Teinemaa 8.klass, Markus Mets 4.klass, Sten Erik Paalits 6.klass, Laura Puumann 6.klass, Eliisabet Põldver 8.klass, Kevin Sulg 6.klass.

Õpetajate poolt välja valitud kolm kõige paremat tööd olid: Risto Melliste 5.klass, Karl-Gustav Rüütli 7.klass, Kevin Sulg 6.klass.

Karikatuuri ehk naljapilti ei olegi nii naljalt kerge joonistada nagu enne karikatuuri joonistama asumist paljud arvasid. Naljapildi tegemine on tõsiselt raske mõttetöö. Tänud kõigile õpilastele kes oma taiplikuse ja huumorimeelega suutsid mõnusad pildid joonistada. Nüüd oleme kõik ühe kogemuse võrra rikkamad. Aasta pärast püüame teistkordselt positiivset kogemust saada läbi humoorikate piltide.

Õpetaja Jüri Alter