Edukad käsipallitüdrukud

10.-12. novembril toimusid Soomes Vantaas käsipallivõistlused Atlas Cup. Võistlustel osalesid ka Padise käsipallitüdrukud, kes oma vanuseklassis saavutasid II koha. Võistkonnas mängisid Nora Randmäe, Lili Marleen Vader, Maria Viisitamm, Jaana Nuut, Eliise Sepp, Marianne Kadanik, Laura-Liisa Neuhaus, Anni Kangur, Karola Lisette Epner. Võistlustel osalemist toetas Padise Vallavalitsus. Suur aitäh neile!

18.novembril toimusid minikäsipallivõistlused Tapal. See oli esimene võistlus meie kooli I ja II klassi tüdrukutele. Kuigi esimeses mängus ei läinud kõik päris nii, nagu sooviti, kosuti iga mänguga ja lõpuks saadi ka võidurõõmu nautida. Võistkonnas mängisid Õie-Liis Marken, Kätlyn Tähe, Kertu Vahemaa, Kristel Lont, Britta Kärt, Eleriin Masing.

Lisaks väikestele osalesid võistlustel ka III ja IV klassi tüdrukud. Nii ngu nooremad, ei saanud ka nemad alguses minema, kuid kui võidulainele saadi, siis mängiti lõpuni võidukalt. Võistkonnas mängisid Kätlin Meremaa, Mari–Liis Roos, Laura Lisette Robas, Victoria Kohv, Kelli Suurküla.

Järgmised võistlused toimuvad 20. jaanuaril Risti ja Padise kooli võimlates.

Autor: Siiri Uusküla