ÕPILASTE TUNNUSTAMINE

Alma ja Julius Kalmu nimeline preemia on asutatud Risti koolis aastatel 1927-­1944 töötanud õpetaja Alma Kalmu ja tema perekonna mälestuseks. Preemia asutajateks on Alma ja Julius Kalmu järeltulijad.

Preemia saamise tingimused:

jagatakse 1-­3 lõpuklassi õpilase vahel, kes

• on olnud abivalmis ja sõbralik kaasõpilaste vastu

• tunneb hästi Eesti ajalugu

• on huvitatud oma kodukoha (Padise valla) arengust ning on ühiskondlikult aktiivne

2003.a. ­ Evelin Reimand, Raido Puumann

2004.a. ­ Mai Kraft, Sven Veisalu

2005.a. ­ Agnes Samberk, Oleg Baranov

2006.a. ­ Maarja Veisalu, Silver Siimann

2007.a. ­ Arvo Kuuse, Priidik Roos, Karl ­Robert Viira

2008.a. ­ Kadri Kraft, Kaidi Samberk, Aavo Nordström

2009.a. ­ Inna Baranova, Reigo Roos

2010.a. ­ Angelika Laanemets, Erik Eenpuu

2011.a. ­ Johanna Ehatamm, Katarin Luik, Kristiin Luik

2012.a. ­ Merilin Jõesaar, Joosep Kiil, Meelis Kaas, Markus Teinemaa, Karl Marten Olema

2013.a. ­Triinu Letsman, Mariel Lindsalu, Tair Lääne

2014.a. ­ Märt Remmik, Raivo Roos, Maikel Adamson

2015.a. Liisbet Piirmets, Richard Põldver

2016.a. Mari-Anne Mee, Eliisabet Põldver, Kairit Raudla, Angelica Tahker

2017.a. Kristina Gladysheva, Oliver Rootsmann

2018.a. Margit Kaas, Kerli Karita Nugis, Daisy Puusepp

Õpilaste ja personali tunnustamine tänukirjaga Eesti Vabariigi aastapäeva puhul

2013.a.

Õpilased:

  • Jaana Nuut
  • Matteus Teinemaa
  • Rauno Roos
  • Margit Kaas
  • Karl ­Gustav Rüütli
  • Kairit Raudla
  • Remy Tambur
  • Märt Remmik
  • Tair Lääne

Õpetajad ja personal:

  • Liina Kallas
  • Pille Heinleht
  • Tatjana Kuuse
  • Harju -Risti raamatukogu juhataja Luule Schmidt

2014.a.

Õpilased:

  • Kaspar Võrk
  • Maria Viisitamm
  • Katre Sõukand
  • Rauno Roos
  • Marcus Pirita
  • Oliver Rootsmann
  • Eliisabet Põldver
  • Richard Põldver
  • Raivo Roos

Õpetajad ja personal:

  • Liia Põhjakas
  • Krista Kohtla
  • Siiri Uusküla
  • EELK Risti koguduse õpetaja Annika Laats

2015.a.

Õpilased:

  • Reelika Valdre
  • Anitra Olm
  • Jaana Nuut
  • Triinu Piirmets
  • Hendrik Luik
  • Kerli Karita Nugis
  • Kristina Gladysheva
  • Angelica Tahker
  • Liisbet Piirmets

Õpetajad ja personal:

  • Tiia Taits
  • Maire Ülevärva
  • Margot Teinemaa
  • Lembit Treiman

2016.a.

Õpilased:

  • Kätlin Raudla
  • Laura-Liisa Neuhaus
  • Raimond Brok
  • Lili Marleen Vader
  • Sander Rehepapp
  • Rauno Roos
  • Margit Kaas
  • Kristina Gladysheva
  • Kairit Raudla

Õpetajad ja personal:

  • Liina Kallas
  • Pille Heinleht
  • Krista Kohtla
  • Padise vallavanem Leemet Vaikmaa

2017.a.

Õpilased:

  • Britta Kärt
  • Oliver Tikka
  • Mari-Liis Roos
  • Liisi Roos
  • Anna Liisa Paalits
  • Matteus Teinemaa
  • Oliver Ollema
  • Sten Erik Paalits
  • Jan Erik Jakobi

Õpetajad ja personal:

  • Liia Põhjakas
  • Tiia Taits
  • Siiri Uusküla
  • Risti Põhikooli hoolekogu esimees Marge Remmik

2018.a.

Õpilased:

  • Rando Roos
  • Markkus Hang
  • Marelle Salur
  • Gabriel Hännikainen
  • Janne Nuut
  • Lili Marleen Vader
  • Triinu Piirmets
  • Keity-Liina Kallas
  • Kerli Karita Nugis

Õpetajad ja personal:

  • Margot Teinemaa
  • Maire Ülevärva
  • Tatjana Kuuse
  • Harju-Risti raamatukogu juhataja Luule Schmidt

OÜ Ekoy Elektroonika preemia 

2014

Aasta tüdruk – Kairit Raudla

Aasta poiss – Märt Remmik

Tubli emakeele tundja – Magdaleena Teinemaa

Tubli reaalainete tundja – Hendrik Luik

Tubli kunstiainete tundja – Liisbet Piirmets

2015

Aasta tüdruk – Eliisabet Põldver

Aasta poiss – Richard Põldver

Tubli humanitaarainete tundja – Oliver Rootsmann

Tubli reaalainete tundja – IV klass – RMK metsaviktoriinil I koht 165 võistkonna hulgas

Tubli tegevusainete tundja – 7.-9. klassi tüdrukute saalihoki võistkond

2016

Aasta tüdruk – Kristina Gladysheva

Aasta poiss – Oliver Rootsmann

Tubli humanitaarainete tundja – III klass

Tubli reaalainete tundja – Rauno Roos

Tubli tegevusainete tundja – 3.-4.klassi käsipalli võistkond

2017

Aasta tüdruk – Kerli Karita Nugis

Aasta poiss – Hendrik Luik

Tubli humanitaarainete tundja – Kaarel Remmik ja Oliver Ollema

Tubli reaalainete tundja – Rauno Roos

Tubli tegevusainete tundja – Keity-Liina Kallas

2018

Aasta tüdruk – Keity-Liina Kallas

Aasta poiss – Rauno Roos

Tubli humanitaarainete tundja – Eliise Sepp ja Triinu Piirmets

Tubli reaalainete tundja – Hendrik Luik

Tubli tegevusainete tundja – 1. ja 2. klassi tüdrukute käsipalli võistkond