ÕPILASTE TUNNUSTAMINE

Alma ja Julius Kalmu nimeline preemia on asutatud Risti koolis aastatel 1927-­1944 töötanud õpetaja Alma Kalmu ja tema perekonna mälestuseks. Preemia asutajateks on Alma ja Julius Kalmu järeltulijad.

Preemia saamise tingimused:

jagatakse 1-­3 lõpuklassi õpilase vahel, kes

• on olnud abivalmis ja sõbralik kaasõpilaste vastu

• tunneb hästi Eesti ajalugu

• on huvitatud oma kodukoha (Padise valla) arengust ning on ühiskondlikult aktiivne

2003.a. ­ Evelin Reimand, Raido Puumann

2004.a. ­ Mai Kraft, Sven Veisalu

2005.a. ­ Agnes Samberk, Oleg Baranov

2006.a. ­ Maarja Veisalu, Silver Siimann

2007.a. ­ Arvo Kuuse, Priidik Roos, Karl ­Robert Viira

2008.a. ­ Kadri Kraft, Kaidi Samberk, Aavo Nordström

2009.a. ­ Inna Baranova, Reigo Roos

2010.a. ­ Angelika Laanemets, Erik Eenpuu

2011.a. ­ Johanna Ehatamm, Katarin Luik, Kristiin Luik

2012.a. ­ Merilin Jõesaar, Joosep Kiil, Meelis Kaas, Markus Teinemaa, Karl Marten Olema

2013.a. ­Triinu Letsman, Mariel Lindsalu, Tair Lääne

2014.a. ­ Märt Remmik, Raivo Roos, Maikel Adamson

2015.a. Liisbet Piirmets, Richard Põldver

2016.a. Mari-Anne Mee, Eliisabet Põldver, Kairit Raudla, Angelica Tahker

2017.a. Kristina Gladysheva, Oliver Rootsmann

Õpilaste ja personali tunnustamine tänukirjaga Eesti Vabariigi aastapäeva puhul

2013.a.

Õpilased:

  • Jaana Nuut
  • Matteus Teinemaa
  • Rauno Roos
  • Margit Kaas
  • Karl ­Gustav Rüütli
  • Kairit Raudla
  • Remy Tambur
  • Märt Remmik
  • Tair Lääne

Õpetajad ja personal:

  • Liina Kallas
  • Pille Heinleht
  • Tatjana Kuuse
  • Harju -Risti raamatukogu juhataja Luule Schmidt

2014.a.

Õpilased:

  • Kaspar Võrk
  • Maria Viisitamm
  • Katre Sõukand
  • Rauno Roos
  • Marcus Pirita
  • Oliver Rootsmann
  • Eliisabet Põldver
  • Richard Põldver
  • Raivo Roos

Õpetajad ja personal:

  • Liia Põhjakas
  • Krista Kohtla
  • Siiri Uusküla
  • EELK Risti koguduse õpetaja Annika Laats

2015.a.

Õpilased:

  • Reelika Valdre
  • Anitra Olm
  • Jaana Nuut
  • Triinu Piirmets
  • Hendrik Luik
  • Kerli Karita Nugis
  • Kristina Gladysheva
  • Angelica Tahker
  • Liisbet Piirmets

Õpetajad ja personal:

  • Tiia Taits
  • Maire Ülevärva
  • Margot Teinemaa
  • Lembit Treiman

2016.a.

Õpilased:

  • Kätlin Raudla
  • Laura-Lisa Neuhaus
  • Raimond Brok
  • Lili Marleen Vader
  • Sander Rehepapp
  • Rauno Roos
  • Margit Kaas
  • Kristina Gladysheva
  • Kairit Raudla

Õpetajad ja personal:

  • Liina Kallas
  • Pille Heinleht
  • Krista Kohtla
  • Padise vallavanem Leemet Vaikmaa

2017.a.

Õpilased:

  • Britta Kärt
  • Oliver Tikka
  • Mari-Liis Roos
  • Liisi Roos
  • Anna Liisa Paalits
  • Matteus Teinemaa
  • Oliver Ollema
  • Sten Erik Paalits
  • Jan Erik Jakobi

Õpetajad ja personal:

  • Liia Põhjakas
  • Tiia Taits
  • Siiri Uusküla
  • Risti Põhikooli hoolekogu esimees Marge Remmik

OÜ Ekoy Elektroonika preemia 

2014

Aasta tüdruk – Kairit Raudla

Aasta poiss – Märt Remmik

Tubli emakeele tundja – Magdaleena Teinemaa

Tubli reaalainete tundja – Hendrik Luik

Tubli kunstiainete tundja – Liisbet Piirmets

2015

Aasta tüdruk – Eliisabet Põldver

Aasta poiss – Richard Põldver

Tubli humanitaarainete tundja – Oliver Rootsmann

Tubli reaalainete tundja – IV klass – RMK metsaviktoriinil I koht 165 võistkonna hulgas

Tubli tegevusainete tundja – 7.-9. klassi tüdrukute saalihoki võistkond

2016

Aasta tüdruk – Kristina Gladysheva

Aasta poiss – Oliver Rootsmann

Tubli humanitaarainete tundja – III klass

Tubli reaalainete tundja – Rauno Roos

Tubli tegevusainete tundja – 3.-4.klassi käsipalli võistkond

2017

Aasta tüdruk – Kerli Karita Nugis

Aasta poiss – Hendrik Luik

Tubli humanitaarainete tundja – Kaarel Remmik ja Oliver Ollema

Tubli reaalainete tundja – Rauno Roos

Tubli tegevusainete tundja – Keity-Liina Kallas