IMG_7352_v2ike-1030x3601

Risti Põhikool Harjumaal

pakub konkursi korras tööd

- lasteaia õppealajuhataja 0,5 ametikohale

- klassiõpetaja 1,0 ametikohale Pakri saarele.Väike-Pakri saare väike ja ühtehoidev kogukond ootab saarele õpetajat, kes õpetaks 1. ja 2. klassi minevaid õpilasi. Lapsed on Risti Põhikooli 1. ja 2. klassi õpilaste nimekirjas ja õpetaja on Risti Põhikooli koosseisus. Kogukond pakub saarel elamiseks väikese majakese, kus kõik eluks hädavajalik on olemas. Saarel toimetab OÜ Pakri Tarvas, kes tagab küttepuud (tasuta elekter ja vesi) ning vajadusel transpordi. Transpordivõimalused täpsustuvad koostöös Lääne-Harju Vallavalitsusega. Väike-Pakri Suurkülas on võimalus osta kohalikku toitu ning õpilaste jaoks on olemas klassiruum õppe- ja kasvatustöö korraldamiseks. Ootame tegusat õpetajat, kes meie laste silmad särama paneks ja aitaks lastel saarel kooliharidust omandades Pakri saarlasteks kasvada.

Tööle asumine 29.augustil 2018

Sooviavaldus, CV ja haridust tõendavad dokumendid palume saata hiljemalt 17.augustiks 2018 aadressil: Risti Põhikool, Harju-Risti küla, Lääne-Harju vald, 76002, Harjumaa või e-aadressil: ristikool@gmail.com

Reval-Sport/Padise/Kopli käsipallivõistkond saavutas D vanuseklassis III koha

6.-8. aprillil toimus Tapal käsipalli Eesti meistrivõistluste II ring tütarlastele vanuses 2005 ja nooremad. Padise tüdrukud mängisid ühes võistkonnas Reval-Sport Kopli tüdrukutega. I ringis oli saavutatud IV koht, III kohale jõudmiseks tuli kindlasti alistada Lasnamäe võistkond ning samuti Kehra, Pärnu ja Tapa võistkonnad. Antud ülesandega saadi suurepäraselt hakkama. Võistkonna parimaks mängijaks valiti Risti Põhikooli õpilane Lili Marleen Vader. Lisaks Lili Marleenile mängisid võistkonnas Maria Viisitamm, Nora Randmäe, Marjanna Kadanik, Liisi Roos, Laura-Liisa Neuhaus, Victoria Kohv ning Tallinna tüdrukud. Kõik võistlejad said auhinnaks EOK medalid Eesti Vabariik 100. Järgmised võistlused toimuvad 5.-6. mail Padise Põhikoolis, kus võistlevad 2006. aastal sündinud tüdrukud.

Autor: Siiri Uusküla

IMG_7352_v2ike-1500x712

Lääne-Harju valla Risti Põhikooli ja Padise Valla Lasteaia ümberkorraldamine

27.märtsil 2018.aastal võttis Lääne-Harju Vallavolikogu vastu otsuse liita Risti Põhikool ja Padise Valla Lasteaia Harju-Risti rühmad, mille  tegutsemisvormiks saab koolieelne lasteasutus ja põhikool ühise nimega Risti Kool. Uus haridusasutus hakkab tegutsema 1.septembrist 2018. Otsusega saab tutvuda kooli kodulehel:

IMG

II koht Tere Miniliiga võistlussarjas

24. aprillil toimus Kehras 3. TERE Miniliiga võistlussarja etapp, millel osalesid meie kooli 1.ja 2. klassi õpilased. Võistlustel osales 8 võistkonda, kes olid jagatud 2 alagruppi. Alagrupis võitsime Aruküla võistkonna 8: 3 ning Tapa 2 8:1 ,kuid kaotasime Reval-Sport/Mellale 4:7. Poolfinaalis kohtusime Reval-Sport Kopliga, keda tulise mängu järel õnnestus võita 6:3, ja olimegi jõudnud finaali. Finaalis kohtusime Tapa 1 võistkonnaga. Lõpusignaali kõlades ole tablool seis 5:5 . Kuna sellel võistlusel ei saanud viimane mäng lõppeda viigiga, järgnesid karistusvisked. Kahjuks ühel mängijal vise ei õnnestunud ja pidime vastu võtma 7:8 kaotuse.

Võistkonnas mängisid Eleriin Masing, Britta Kärt, Õie- Liis Marken, Kätlyn Tähe, Kertu Vahemaa ja Kristel Lont.

Järgmised võistlused toimuvad 21. aprillil Põlvas.

Autor: Siiri Uusküla

IMG_7352_v2ike

Konkurs õppealajuhataja kohale

Risti Põhikool
kuulutab välja konkursi

• õppealajuhataja 0,5 vabale ametikohale.

Tööleasumise aeg on 01.03.2018.

Kirjalik avaldus, CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad esitada hiljemalt 22. veebruariks e-aadressil ristikool@gmail.com või posti teel aadressil Risti Põhikool, Harju-Risti küla, 76002 Lääne-Harju vald, Harjumaa.