Vilistlased

Nimekiri ei ole täielik!

Kui soovite lisada kedagi nimekirja, siis kirjutage palun kohtla.krista@gmail.com.

2016.a.

  1. Jan-Jürgen Kivila
  2. Anastasia Košeleva
  3. Mari-Anne Mee
  4. Mauric Metsma
  5. Eliisabet Põldver
  6. Kairit Raudla – kiitusega
  7. Angelica Tahker – kiitusega
  8. Magdaleena Teinemaa

Klassijuhataja: Krista Kohtla

2015.a.

  1. Liisbet Piirmets
  2. Richard Põldver

Klassijuhataja Maire Ülevärva

2014.a.

  1. Maikel Adamson
  2. Märt Remmik
  3. Raivo Roos
  4. Aarne Sünd

Klassijuhataja Maire Ülevärva

2013.a.

  1. Tauro Bergmann
  2. Kaspar Eduvald
  3. Eneli Gutmann
  4. Anett Kuuse
  5. Triinu Letsman
  6. Mariel Lindsalu
  7. Tair Lääne
  8. Karl-Toomas Tammeleht
  9. Lisete Piirmets
  10. Jane Uusküla

Klassijuhataja Imbi Roos

2012.a.

  1. Merilin Jõesaar
  2. Meelis Kaas
  3. Joosep Kiil
  4. Karl Marten Olema
  5. Holger Piirmets
  6. Markus Teinemaa

Klassijuhataja Liina Kallas

2011.a.

  1. Johanna Ehatamm – kiitusega
  2. Keir Järvsaar
  3. Reigo Jürgenson
  4. Jolanta Jõerand
  5. Rain Jõerand
  6. Rauno Laide
  7. Katarin Luik
  8. Kristiin Luik
  9. Rain Pihelgas
  10. Anu Sünd
  11. Aigar Uusküla

Klassijuhataja Liina Kallas

2010.a.

  1. Janar Bergmann
  2. Erik Eenpuu – kiitusega
  3. Merike Eenpuu
  4. Helerin Eerma
  5. Kärol Gutmann
  6. Annika Keerd
  7. Angelika Laanemets
  8. Kadri Maasikmäe
  9. Ranno Pihelgas
  10. Maarja Põldver
  11. Silva Siimann
  12. Margus Tromp
  13. Sander Vanatoa
  14. Keidi Pihelgas

Klassijuhataja Krista Kohtla

2009.a.

  1. Inna Baranova
  2. Mirjam Eenpuu
  3. Tõnis Kaas
  4. Karl-Eduard Kohtla
  5. Diana Laanemets
  6. Grete Liiva
  7. Karolin Luik
  8. Remo Lääne
  9. Anni Muuga
  10. Birgit Pihelgas
  11. Magnus Reisner
  12. Liisel-Kariine Roos
  13. Reigo Roos – kiitusega
  14. Vahur Samberk

Klassijuhataja Maire Ülevärva

2008.a.

  1. Inger Heinväli
  2. Eveli Jõerand
  3. Jako Kivila
  4. Kadri Kraft – kiitusega
  5. Sander Kukk
  6. Merilin Kuusnõmm
  7. Aido Muuga
  8. Helvi Nikkel
  9. Pirjo Nikkel
  10. Aavo Nordström
  11. Gert Raidma
  12. Ahti Sakarias
  13. Kaidi Samberk

Klassijuhataja Imbi Roos

2007.a.

  1. Steven Bergmann
  2. Merilin Eerma
  3. Kairi Errit
  4. Margus Kurik
  5. Arvo Kuuse
  6. Karla Kutištšev
  7. Maria Mill
  8. Kadri Nikkel
  9. Liisa Roos
  10. Priidik Roos
  11. Maarja Teinemaa
  12. Karl-Robert Viira

Klassijuhataja Liina Kallas

2006.a.

  1. Liis Eenpuu
  2. Aleksei Heinsaar
  3. Argo Jundas
  4. Janris Jundas
  5. Katriin Kiisk
  6. Katre Lindepu
  7. Vallo Lindepuu
  8. Siret Lindsalu
  9. Riana Maasikmäe
  10. Rainer Pihelgas
  11. Lilian Põldver
  12. Triin Ressar
  13. Ott Rootsmann
  14. Silver Siimann
  15. Mikk Suurkivi
  16. Silver Uusküla
  17. Maarja Veisalu
  18. Kadri Ülevärva

Klassijuhataja Maire Ülevärva

2005.a.

  1. Oleg Baranov
  2. Rauno Bergmann
  3. Sten Dellmann
  4. Age Enni
  5. Cäty Gilden
  6. Alari Kuusnõmm
  7. Elar Lillemaa
  8. Janar Lillemaa
  9. Helena Paju
  10. Jaan Palder
  11. Kirsika Pallas
  12. Anu Palmi
  13. Harry Popov
  14. Margit Popova
  15. Sten Pratka
  16. Kalev Põldver
  17. Jürgen Remmik
  18. Andri Roos
  19. Agnes Samberk
  20. Vidrik Schmidt
  21. Gerli Tamme
  22. Maario Tammsalu
  23. Moonika Tammsalu
  24. Allar Tähe
  25. Kristiina Uusmets
  26. Tanel Viir

Klassijuhataja Krista Kohtla

2004.a.

  1. Mario Kiisk
  2. Kai Kraft
  3. Mai Kraft
  4. Kaie Kuuse
  5. Alar Maidla
  6. Ilona Nikkel
  7. Janar Puumann
  8. Karin Remmel
  9. Kadri Rifk
  10. Argo Roos
  11. Diana Rootsmann
  12. Raul Valdre
  13. Sven Veisalu

Klassijuhataja Sirje Rifk

2003.a.

  1. Anoly Gilden
  2. Andre Vähesoo
  3. Matti Kitsing
  4. Allan Kose
  5. Riina Kukk
  6. Evelyn Kuusnõmm
  7. Varmo Lindepuu
  8. Monika Lindsalu
  9. Heleen Maibak
  10. Kauri Nikkel
  11. Kalju Põldver
  12. Raido Puumann
  13. Evelin Reimand – kiitusega
  14. Tauri Tammsalu
  15. Merle Teeleht
  16. Ailar Tähe
  17. Kristjan Uusmets
  18. Germo Viir
  19. Andre Kiisk

Klassijuhataja Imbi Roos

2002.a.

  1. Janno Kivila
  2. Karmel Lindepuu
  3. Viljar Lindepuu
  4. Mehis Nukka
  5. Reigo Ojapõld
  6. Kristiina Ollema
  7. Annika Pahplum
  8. Jüri Põldver
  9. Remet Rander
  10. Tarmo Tamme
  11. Regiina Valdre
  12. Rainis Voolaid
  13. Aile Vähesoo

Klassijuhataja Jüri Sakjas

2001.a.

  1. Gerly Gilden
  2. Kaia Kamenev
  3. Mario Loik
  4. Triinu Nõmme – kiitusega
  5. Reimo Põldver
  6. Laine Viisitamm
  7. Martin Ressar
  8. Toomas Kaas
  9. Aret Kärt
  10. Raido Kukk

Klassijuhataja Maire Ülevärva

2000.a.

  1. Jaanika Avarsalu
  2. Merli Palder
  3. Monika Ressar
  4. Viivika Schmidt
  5. Virge Tambur
  6. Tiina Tamme
  7. Raivo Tikka
  8. Liisel Viira
  9. Andre Õunloo
  10. Kersti Õunloo

Klassijuhataja Krista Kohtla

1999.a.

  1. Vilmar Apsolon
  2. Annika Dellman
  3. Hele-Riin Heina
  4. Kairit Kaas
  5. Kristjan Kaljas
  6. Janno Kannenberg
  7. Jüri Katšanov
  8. Kelli Kosk
  9. Kait Möls
  10. Heigo Ojasaar
  11. Helen Põhjakas
  12. Rain Rifk
  13. Lauri Sepp
  14. Kersti Sinimäe
  15. Kristi Targamaa
  16. Kaupo Võrk

Klassijuhataja Imbi Roos

1998.a.

  1. Anita Eenpuu
  2. Erki Entveg
  3. Tiina Jakobi
  4. Helen Kamenev
  5. Aigi Kivinukk
  6. Carmen Mais
  7. Priit Rifk
  8. Eiki Sassian
  9. Kristo Sepp
  10. Roland Sobols
  11. Timo Suurkivi
  12. Annika Voolaid

Klassijuhataja Hille Aunver

1997.a.

  1. Kaupo Kaas
  2. Jaana Kivila
  3. Marko Kraft
  4. Kairi Kukk
  5. Raino Lindsalu
  6. Maido Loik
  7. Argo Milbach
  8. Reelika Palder
  9. Marju Roos
  10. Vahur Schmidt
  11. Kalev Võrk
  12. Kairi Õunloo

Klassijuhataja Jüri Sakjas

1996.a.

  1. Toomas Kaljas
  2. Marike Kreisik
  3. Kaidi Kukk
  4. Marion Lindsalu
  5. Jaanek Nuut
  6. Helen Pähkelmann
  7. Evelyn Tammaru
  8. Raido Tammejuur
  9. Reino Tikka
  10. Veiko Vahemaa
  11. Kai-Liis Viisitamm
  12. Alar Õunloo

Klassijuhataja Maire Ülevärva

1995.a.

  1. Margit Heymann
  2. Meeri Iga
  3. Jaan Kivila
  4. Kristo Kraft
  5. Kalvi Kukk
  6. Aimar Lilienberg
  7. Hendrik Nõmme
  8. Rait Remmik
  9. Siim Suurkivi
  10. Kaili Vahemaa
  11. Marit Vahemaa

Klassijuhataja Krista Kohtla

1994.a.

  1. Anu Aunpuu
  2. Ivika Ekkart
  3. Jaana Jakobi
  4. Marek Jakson
  5. Marek Jõerand
  6. Andres Kaal
  7. Rainer Kiisk
  8. Kairi Laide
  9. Marek Laineste
  10. Rommy Miilma
  11. Raigo Münter
  12. Toomas Neuhaus
  13. Andres Nukka
  14. Mirjam Palder
  15. Jaanus Pihelgas
  16. Raivo Pihelgas-kiitusega
  17. Hannes Rookäär
  18. Margit Roos
  19. Virge Schmidt
  20. Regita Sobols
  21. Taavi Treiman
  22. Jaanika Voolaid

Klassijuhataja Õivi Targamaa

1993.a.

  1. Annika Apsolon
  2. Priit Avarsalu
  3. Silver Möls
  4. Aivar Nukka
  5. Kaili Palmsalu
  6. Katrin Punnis
  7. Krista Raupa
  8. Kätlyn Remmik
  9. Argo Tambur
  10. Urmo Viisitamm

Klassijuhataja Ülle Dellmann

1992.a.

  1. Kristjan Hiiesalu
  2. Margo Jõerand
  3. Risto Laide
  4. Mirjam Meremaa
  5. Märt Orro
  6. Kalle Pedak
  7. Viljar Schmidt
  8. Aili Urmet
  9. Peep Uusküla
  10. Viljar Vallner

Klassijuhataja Jüri Sakjas

1991.a.

  1. Aivar Avarsalu
  2. Peeter Baronetski
  3. Eve Ekkart
  4. Maivi Iga
  5. Katrin Möls- kiitusega
  6. Meelis Nukka
  7. Sirle Roos
  8. Veiko Siil
  9. Rita Sobols
  10. Jana Vassiljeva

Klassijuhataja Õivi Targamaa

1990.a.

  1. Meelis Apsolon
  2. Kerti Aunpuu
  3. Gunnar Avarsalu
  4. Reimo Ekkart
  5. Marian Kukk
  6. Marek Lemsberg
  7. Marika Pihelgas
  8. Alari Rootsmann
  9. Erki Viljamaa

Klassijuhataja Aavo Möls

1989.a.

  1. Ivar Heinsaar
  2. Kristiina Koroljova
  3. Maile Nõgeste
  4. Roonek Roos
  5. Ragnar Siimberg
  6. Bruno Tammaru
  7. Kaido Uusküla
  8. Jüri Vanatoa
  9. Kristiina Vanatoa

Klassijuhataja Leena Möls

1988.a.

  1. Marge Aunpuu
  2. Veronika Jakobi
  3. Roman Koroljov
  4. Raivo Olema
  5. Aivi Sinimäe
  6. Aive Urmet

Klassijuhataja Miika Heinsoo

1987.a.

  1. Valeri Bušujev
  2. Anne-Ly Kaljas
  3. Jüri Kukk
  4. Rein Laik
  5. Ülar Lendre
  6. Aimo Mais
  7. Toomas Orro
  8. Pille Saarsoo
  9. Piia Tamme
  10. Agne Väinsaar

Klassijuhataja Miika Heinsoo

1986.a.

  1. Inga Bessonova
  2. Marge Enni
  3. Ingrid Kohtla-kiitusega
  4. Kaja Kräman
  5. Einar Liiva
  6. Ivo Olema
  7. Olavi Palmsalu
  8. Siret Sinimäe- kiitusega
  9. Õivi Tromp
  10. Tiina Viilas

Klassijuhataja Jüri Sakjas

1985.a.

  1. Erika Bessonova
  2. Leino Eenpuu
  3. Maigi Grents
  4. Ivar Hein
  5. Hille Heinväli
  6. Raul Laanemets
  7. Liia Laik
  8. Suive Müür
  9. Tiina Nurmik
  10. Aivar Roos
  11. Katrin Reisner
  12. Rait Sakjas
  13. Anti Siil
  14. Virgo Tambur
  15. Tiina Tamme

Klassijuhataja Jaak Kohtla

1984.a.

  1. Aivo Avarsalu
  2. Lauri Eenpuu
  3. Jaana Enni
  4. Raul Jürisoo
  5. Marju Kaal
  6. Krista Kohtla
  7. Anneli Lipstok
  8. Katri Lorents
  9. Ave Männik
  10. Pilvi Pihelgas
  11. Külli Pähn
  12. Leela Rooväli
  13. Kristel Sakjas
  14. Varje Sikka
  15. Ljudmilla Ševtsova
  16. Astrid Tool
  17. Erni Tromp
  18. Tiiu Viilas
  19. Kaido Voolaid
  20. Gail Väinsaar

Klassijuhataja Ilse Hein

1983.a.

  1. Hannes Allikmaa
  2. Mart Grents
  3. Heli Heinväli
  4. Toomas Kutištšev
  5. Heiki Laanemets
  6. Ene Liiva
  7. Jaak Lillemaa
  8. Tõnis Palder
  9. Karin Pedak
  10. Vello Remmel
  11. Anu Roos
  12. Rainis Rootsmann
  13. Arvi Siil
  14. Tiiu Sikka
  15. Külliki Tambur
  16. Margit Tammeleht
  17. Margus Teinemaa
  18. Erle Tromp
  19. Kaia Vahemaa
  20. Enn Viljamaa

Klassijuhataja Elna Allast

1982.a.

  1. Rene Hinn
  2. Madis Kaal
  3. Sirje Liiva
  4. Raili Poogen
  5. Imbi Päiv
  6. Rein Randmeri
  7. Margus Rootsmann
  8. Hille Siim
  9. Ave Sulg
  10. Eve Tromp

Klassijuhataja Miika Heinsoo

1981.a.

  1. Jaanis Avarsalu
  2. Varmo Ehrbach
  3. Erkki Ehrlich
  4. Reet Kreisik
  5. Marju Kurg
  6. Vaavo Pihelgas
  7. Silja Rooväli
  8. Elmo Samberk
  9. Viktor Siimann
  10. Mait Tammeleht
  11. Urve Uusmets
  12. Kaimo Veidik
  13. Tiina Veskioja

Klassijuhataja Elna Allast

1980.a.

  1. Ergo Ehrbach
  2. Raivo Jõerand
  3. Margus Lindsalu
  4. Monika Lorents
  5. Jaanus Miido
  6. Andrus Palder
  7. Milvi Pihelgas
  8. Valdeko Sikka
  9. Tarmo Tambur
  10. Taimi Targamaa
  11. Varje Targamaa
  12. Küllike Uusmets
  13. Riina Valdur
  14. Ene Veidik

Klassijuhataja Ene Sakjas

1979.a.

  1. Peeter Ehrlich
  2. Tiia Ehrlich
  3. Marvi Lillimägi
  4. Merle Lindsalu
  5. Jaan Müür
  6. Tarmo Nurmik
  7. Aivar Rander
  8. Andres Tambur
  9. Eero Toonverk
  10. Kalev Urva
  11. Kaia Veskioja

Klassijuhataja Jaak Kohtla

1978.a.

  1. Marju Ehandi
  2. Inga Enni
  3. Lea Kirs
  4. Liia Kreisik
  5. Jüri Lillemaa
  6. Ada Milbach
  7. Heili Pajuleht
  8. Valdo Puumann
  9. Sirje Pähn
  10. Priit Tammsalu
  11. Urmas Uusmets
  12. Raivo Valdur

Klassijuhataja Elna Allast

1977.a.

  1. Tiia Hiiesalu
  2. Neeme Kallasmaa
  3. Arne Maidla
  4. Juta Palder
  5. Halja Pihelgas
  6. Lii Remmel
  7. Andres Roos
  8. Maire Roos
  9. Helje Seinpalu
  10. Aire Tammert
  11. Viivi Targamaa
  12. Raivo Toonverk
  13. Udo Uusküla
  14. Hindrek Vahemaa
  15. Kaljo Voolaid
  16. Arvo Õunloo

Klassijuhataja Miika Heinsoo

1976.a.

  1. Margus Allikmaa
  2. Katrin Altnurme
  3. Andres Heinmaa
  4. Eda Heinsoo
  5. Ülle Lendre
  6. Siiri Liivrand
  7. Evelin Lindsalu
  8. Irma Maidla
  9. Virve Männik
  10. Õie Männik
  11. Liis Neuhaus
  12. Riho Põldver
  13. Tiina Päiv
  14. Margus Ressar
  15. Ene Rootsmann
  16. Valdur Seinpalu
  17. Ülle Seppmann
  18. Toivo Tammejuur
  19. Raul Valdre
  20. Urmas Viisitamm
  21. Arvo Vilipuu

Klassijuhataja Ene Sakjas

1975.a.

  1. Riina Heinmaa
  2. Eda Kasberg
  3. Eelar Lindsalu
  4. Karin Nordström
  5. Raivo Ojapõld
  6. Õnne Pajus
  7. Vilja Pihelgas
  8. Õilme Pint
  9. Helle Ulm
  10. Õivi Voolaid
  11. Eimar Toonverk
  12. Raivo Õismets

Klassijuhataja Õivi Targamaa

1974.a.

  1. Margit Järvekann
  2. Edda Milbach
  3. Aivar Ojasaar
  4. Raivo Ojasaar
  5. Ivo Pihelgas
  6. Aivi Roos
  7. Jaan Roos
  8. Maire Rootsmann
  9. Andres Taluri
  10. Ester Toonverk
  11. Ilme Voolaid

Klassijuhataja Jüri Sakjas

1973.a.

  1. Suule Adoson
  2. Pille Heinla
  3. Toivo Ok
  4. Ülle Palder
  5. Asta Puumann
  6. Reet Raupa
  7. Heldur Roos
  8. Avo Õunloo

Klassijuhataja Miika Heinsoo

1972.a.

  1. Urve Grents
  2. Õie Hiiesalu
  3. Suule Jõerand
  4. Avo Järv
  5. Riho Klesment
  6. Ülle Soik
  7. Ulvi Pihelgas
  8. Ülle Pint
  9. Õilme Puumann
  10. Eve Roos
  11. Ly Seppmann
  12. Raul Tammejuur
  13. Toivo Tamme
  14. Peeter Tikka
  15. Malle Ulm
  16. Urve Vilipuu

Klassijuhataja Salme Asper

1971.a.

  1. Tiit Heinpalu
  2. Kalle Lindsalu
  3. Elmo Melliste
  4. Eha Mõek
  5. Ille Pajus
  6. Uno Palder
  7. Hugo Pihelgas
  8. Vello Pint
  9. Merike Raupa
  10. Toivo Roos
  11. Aivar Sepp
  12. Kalev Seppmann
  13. Ain Tromp – kiitusega
  14. Helve Tähis

Klassijuhataja Ene Sakjas

1970.a.

  1. Marina Kutištševa
  2. Ülle Lindsalu
  3. Riina Mändla
  4. Taavi Ok
  5. Hilda Paulus
  6. Valdek Pärniste
  7. Maire Palder
  8. Aime Roos

Klassijuhataja Jüri Sakjas

1969.a.

  1. Heino Avarsalu
  2. Hilja Kiviorg
  3. Allan Laane
  4. Lea Luik
  5. Õilme Mändla
  6. Aide Onga
  7. Aime Roos
  8. Anne Tammejuur
  9. Leili Teinemaa
  10. Malle Tiila
  11. Kaidu Lendre

Klassijuhataja Miika Heinsoo

1968.a.

  1. Vello Avarsalu
  2. Anne Loik
  3. Ene Nördström
  4. Oleg Paulus
  5. Tiia Pärniste – kiitusega
  6. Sirje Siimberg
  7. Aare Tammejuur
  8. Vello Õismets

Klassijuhataja – Jüri Sakjas

1967.a.

  1. Liivi Grents
  2. Karli Kaas
  3. Valve Mäesalu
  4. Rein Mõek
  5. Kalle Ok
  6. Rein Raudsepp
  7. Elna Siimberg
  8. Liina Tamm
  9. Aare Teinemaa
  10. Laine Tikka
  11. Silvi Ulm

Klassijuhataja Ene Sakjas

1966.a.

  1. Taimi Ehrlich
  2. Ehti Heinla
  3. Anne Jõerand
  4. Ants Kallasmaa
  5. Jaan Kiviring
  6. Valdur Laide
  7. Almar Lein
  8. Ain Leis
  9. Milvi Männiste
  10. Elmar Siegel
  11. Toivo Teinemaa
  12. Taimi Tenberg- kiitusega
  13. Olavi Tiidumaa
  14. Aadu Tiila
  15. Aili Torm
  16. Luule Vaino

Klassijuhataja Miika Heinsoo

1965.a.

  1. Heino Kivila
  2. Vambo Mäesalu
  3. Rein Neuhaus
  4. Arne Pint
  5. Ralf Sanglepp
  6. Jüri Suvi
  7. Reet Tromp – kiitusega
  8. Arvin Valdre
  9. Rein Õismets

Klassijuhataja Miralda Köök

1964.a.

  1. Liivi Eesalu
  2. Endel-Sven Heymann
  3. Erich Järv
  4. Aime-Rutt Järv
  5. Sirje Kilter
  6. Indrek Malm
  7. Hille Ok – kiitusega
  8. Maidle Olema
  9. Iris Sandvik
  10. Ene Sepp
  11. Riina Sinimäe
  12. Arvo Teinemaa
  13. Viiu Valp

Klassijuhataja Saima Anneljas

1963.a.

  1. Gennadi Aleksandrov
  2. Pille Allikas
  3. Ilme Eensalu
  4. Milvi Heinsalu
  5. Leino Kasberg
  6. Jaan Kivik
  7. Valter Kägo
  8. Rein Laaniste
  9. Signe Laurberg
  10. Mart Põlluveer
  11. Linda Pärna
  12. Sulev Teinemaa
  13. Reet Tikka
  14. Maimu Torm
  15. Jaan Õismets

Klassijuhataja Uuve Tammets

1962.a.

  1. Tiia Allikas
  2. Õie Avarsalu
  3. Rein Ekkart
  4. Niina Hinn
  5. Aivi Jüriso
  6. Reet Laurberg
  7. Aime Lendre
  8. Jüri Laaniste
  9. Malle Markus
  10. Arvo Pärniste
  11. Leili Põlluveer
  12. Raimond Sandvik
  13. Eha Teesalu
  14. Mari-Anna Tiila
  15. Vaike Tromp
  16. Urmas Uustalu
  17. Anne Viljamaa

Klassijuhataja õp.Meos

1961.a.

Üleminek 8-klassilisele koolile

1960.a.

  1. Riina Aren
  2. Aare Avarsalu
  3. Maie Dellmann
  4. Kalle Kalda
  5. Arkadi Kasberg
  6. Enno Kiviring
  7. Liia Lemsberg
  8. Eha Mülbach
  9. Elle Neemoja
  10. Mari Puik
  11. Endel Rootsmann
  12. Liina Sliedeberg
  13. Inna Tenberg
  14. Aime Tomson
  15. Aksel Treulich
  16. Rein Tromp
  17. Vaike Õismets

1959.a.

  1. Valdo Aasma
  2. Salme Adamson
  3. Lea Aderman
  4. Aino Grents
  5. Anne Heinla
  6. Lembit Jakson
  7. Aare Jõesaar
  8. Ina Kadmaa
  9. Helgi Kauver
  10. Ilmar Lein
  11. Riina Leis- kiitusega
  12. Rita Lindsalu
  13. Helgi Loit
  14. Hele Milbach
  15. Ene Neo
  16. Heili Olem- kiitusega
  17. Mare Pedak
  18. Tõnu Pedak
  19. Endel Pärnala
  20. Helgi Reigermann
  21. Lembit Tromp
  22. Kaljo Turu
  23. Marika Undla
  24. Aino Valp
  25. Hans Valdur

Klassijuhataja Nelly Viik

1958.a.

  1. Sammu Avarsalu
  2. Anne Eelmaa
  3. Reinart Heinväli
  4. Arne Herkel
  5. Ellen Järv
  6. Hesmiin Kilter
  7. Tiia Lepala
  8. Anne Lindsalu
  9. Aadu Loonde
  10. Aimi Neemoja
  11. Rein Kiviorg
  12. Eha Rooväli
  13. Rein Rooväli
  14. Laine Roosileht
  15. Anne Tomson
  16. Aino Valdre

Klassijuhataja Irlanda Järv

1957.a.

  1. Silvi Beermann
  2. Lembit Eenpuu
  3. Valve Jõesaar
  4. Saima Järv-kiitusega
  5. Leini Järvekann
  6. Pilvi Kiviring
  7. Anne Kungla
  8. Lembit Lemsberg
  9. Asta Lichtberg
  10. Villu Müür
  11. Enno Pedak
  12. Helje Sirel
  13. Vilma Tammeleht
  14. Adu Taremaa
  15. Jaan Tromp
  16. Toomas Vahemaa
  17. Mart Vaikna
  18. Evald Viljamaa
  19. Helle Väljamäe

Klassijuhataja Saima Anneljas

1956.a.

  1. Sirje Balder
  2. Luule Eelma
  3. Olav Grents
  4. Leili Hellenurm- kiitusega
  5. Luule Kase
  6. Lembit Laanemets
  7. Väino Lilleoru
  8. Jaan Laaniste
  9. Arvo Laide
  10. Urve Lindsalu
  11. Mart Loonde
  12. Leida Martpõld
  13. Mai Martpõld
  14. Heljo Melliste- kiitusega
  15. Hilda Mõek
  16. Raimond Neuvald
  17. Naima Suvi
  18. Endel Thomson
  19. Aili Turu
  20. Aime Vaino
  21. Salme Valp
  22. Asta Evert

Klassijuhataja Nelly Viik

1955.a.

  1. Elle Eelmaa
  2. Avo Ensling
  3. Rein Grents
  4. Iiris Kasberg
  5. Heldur Laanemets
  6. Tiiu Puik
  7. Enno Roos
  8. Jüri Rootsmann
  9. Valdur Suvi
  10. Milvi Treulich
  11. Aili Vaiksaar- kiitusega
  12. Hain Vaiksaar
  13. Uno Uusküla
  14. Leida Nurgberg

1954.a.

  1. Arvi Aasma
  2. Jaan Allikmaa
  3. Lehti Allikmaa- kiitusega
  4. Kaljo Dellmann
  5. Luule Essenson- kiitusega
  6. Ants Kiviorg
  7. Milvi Laanemets
  8. Helle Laur
  9. Maret Raid
  10. Mati Toomann
  11. Silvia Treulich
  12. Aili Tromp
  13. Linda Viljamaa

1953.a.

  1. Aino Aasmaa
  2. Kaljo Eelmaa
  3. Lembit Kipp- kiitusega
  4. Toomas Koch
  5. Ellu Kosk
  6. Voldemar Kägu
  7. Aili Lillemaa
  8. Silvi Lillemaa- kiitusega
  9. Reeni Neuvaldt
  10. Jaan Randmäe
  11. Helle Rannasalu-kiitusega
  12. Ilmvald Rehberg
  13. Elsa Saviorg
  14. Elve Tomson
  15. Heldur Tromp

1952.a.

  1. Helvi Böning
  2. Viiu Gutmann
  3. Arved Jõemägi
  4. Valdur Kaljurand
  5. Ilse Nurgberg
  6. Asta Rehberg
  7. Helgi Reidak
  8. Ants Samberg
  9. Helve Siigel
  10. Vello Suvi
  11. Helvi Uusküla
  12. Marve Viljamaa – kiitusega

Klassijuhataja Martin Vaikna

1951.a.

  1. Arno Dellmann
  2. Elvi Järvekann
  3. Andres Kiviorg
  4. Aksel Metsalu
  5. Vaike Mülbach
  6. Elvi Pärnala
  7. Lydia Rootsmann
  8. Valda Rooslaan
  9. Aino Sepp – kiitusega
  10. Helvi Teinemaa
  11. Vilma Tromp
  12. Maimu Trumberg

Klassijuhataja Martin Vaikna

1950.a.

  1. Voldemar Ehrbach
  2. Lehti Hiidla
  3. Helga Kaljumaa
  4. Aino Kesler
  5. Hillar Kreisik
  6. Pilvi Loik
  7. Heljo Olema
  8. Herman Pärnala
  9. Hilje Pärnala
  10. Osvald Tamme
  11. Olev Teinemaa

Klassijuhataja Martin Vaikna

1949.a.

  1. Hilde Eensaar
  2. Valter Ehrlich
  3. Valdek Järvekann
  4. Ellen Kase
  5. Asta Kolvik
  6. Selje Kuller
  7. Laine Lainemaa
  8. Vilma Leinatamm
  9. Ellen Männiste – kiitusega
  10. Valdur Rannasalu
  11. Heino Ruuben
  12. Helle Sepp – kiitusega
  13. Ellen Sildre
  14. Eeri Ulm
  15. Elvi Õunpuu
  16. Erna Õunpuu

Klassijuhataja Marta Taremaa

1948.a.

  1. Valve Allikmaa – kiitusega
  2. Valda Böning
  3. Voldemar Evert
  4. Eha Hellenurm
  5. Valter Leis
  6. Helgi Lillemaa
  7. Õilme Männiste
  8. Endel Ormus
  9. Ingrid Rehberg
  10. Elmar Sirel
  11. Lehte Sens
  12. Ester Teinmann
  13. Heljo Tromp – kiitusega

Klassijuhataja Arnold Taremaa

1947.a.

  1. Heino Aaspere
  2. Leili Aavik
  3. Väino Allikmaa
  4. Arnold Balder
  5. Endel Eelvee
  6. Endel Ehrlich
  7. Heino Enniste – kiitusega
  8. Aino Haudumägi – kiitusega
  9. Hugo Kalm
  10. Elsa Lainemaa
  11. Ivi Ormus
  12. Uno Rannasalu
  13. Evert Reinvald
  14. Asta Suvi
  15. Helga Teesalu
  16. Harald Urvik

Klassijuhataja Marta Taremaa

1946.a.

  1. Elsa Ehandi – kiitusega
  2. Laine Kallasmaa
  3. Heino Koka
  4. Virve Lendre
  5. Ingrid-Aurelie Pärniste – kiitusega
  6. Elmerise Rauer
  7. Helmut Roos
  8. Salme Ruuben
  9. Herta Samberg – kiitusega
  10. Hilda Sirel
  11. Hilda Teinmann
  12. Erna Tromp
  13. Heinrich Uusmets
  14. Hilda Valp

1944.a.

  1. Arnold Balder
  2. Evald Järv
  3. Lehti Mikkov
  4. Osvald Roos
  5. Naima Rootsmann
  6. Helmuth Sirel – kiitusega

Risti Algkooli Kurkse kõrvalklassid

  1. Gunnar Norrman
  2. Herta-Eugenie Samberg – kiitusega
  3. Kaljo Samberg
  4. Hilja Vinter

1943.a.

  1. Albert Arkaadi Balder
  2. Elsa Ehandi
  3. Ellen Helene Ehrbach
  4. Hilja Kalle
  5. Virve Lendre
  6. Helmut Hillar Lillemaa
  7. Elmar Mickhoff
  8. Evi Rauer
  9. Hilda Sepp
  10. Erna Tromp
  11. Lilli Valp

1942.a.

  1. August Anemaa
  2. Hilda Böning
  3. Vilma Hellenurm
  4. Erich Kalm
  5. Ellen Lemsberg
  6. Meinhard Mändla
  7. Siegfried Manifalde Rehberg
  8. Salme Ruuben
  9. Osvald Sens
  10. Hildegard Siimumäe
  11. Hilda Steinmann
  12. Hilda Tamme
  13. Harald Tammert
  14. Arnold Tromp

Risti Algkooli Kurkse kõrvalklassid

  1. Leili Klaman
  2. Udo Strickman
  3. Elmar Taman
  4. Villi Vinter

1941.a.

  1. Selma Aasa
  2. Hugo Martin Aaspõld
  3. Albert Balder
  4. Evald Ehandi
  5. Ellen Ehrbach
  6. Manivald Hellenurm
  7. Hilja Kalle
  8. Hillar Lillemaa
  9. Hilja Helene Palder
  10. Endel Roodla
  11. Eduard Arnold Roos
  12. Eduard Steinmann
  13. Oskar Sydmann
  14. Endel Lembit Teinemaa
  15. Erna Tromp
  16. Eduard Ulm
  17. Linda Valp

1940.a.

  1. Alma Aasa
  2. Eduard Kallasmaa
  3. Agnes-Agathe Kehlmann
  4. Selma Nool
  5. Herbert Paeküla
  6. Herbert Pärniste
  7. Erland Suitso
  8. Erich Tromp
  9. Selma Uusmets

Risti Algkooli Kurkse kõrvalklassid

  1. Maia Klaamann
  2. Naima Klaamann
  3. Evald Mäele
  4. Lembit Pella
  5. Viktor Samberg
  6. Astrid-Sigrid Vainmann
  7. Evald Vinter

1939.a.

  1. Aino Anemaa
  2. Asta Ehrbach
  3. Linda Ehrlich
  4. Alma Laasik
  5. Regina Rosilde Olep
  6. Alma Palder
  7. Hilda Pollus (Põllus)
  8. Almar Põlluveer
  9. Meinhard Roodla
  10. Evald Ruben
  11. Hellmut Suitso
  12. Selma Renate Ulm

1938.a.

  1. Bernhard Asper
  2. Evald Asper
  3. Helmi Leyda Fliessmann
  4. Aino Kalm
  5. Elma Klamann
  6. Benita Lemsberg
  7. Viktor Manivald Lichtberg
  8. Hilda Merila
  9. Evald Pärniste
  10. Hilja Eliise Rauer
  11. Voldemar Verning

Risti Algkooli Kurkse kõrvalklassid

  1. Evald Pella
  2. Ellen Agnes Samberg
  3. Armilde Žessi Samberg
  4. Laine Tammermann

1937.a.

  1. Valter Eduard Aaspõld
  2. Selma Amilde Ehrbach
  3. Maimu Ehrlich
  4. Ida Johanna Fliismann
  5. Emma Grönberg
  6. Ellen Kalm
  7. Herbert Eduard Mäesalu
  8. Linda Ruben
  9. Helmi Ulm

1936.a.

  1. Leonhard Ehrlich
  2. Herrmann Fliismann
  3. Bernhard Leis
  4. Erich Mickhoff
  5. Lidia Nessel
  6. Benita Neyvaldt
  7. Endel Rootsmann
  8. Leida Amanda Serval
  9. Sergei Veskimets

Risti Algkooli Kurkse kõrvalklassid

  1. Ernst Norrman
  2. Artur Pella
  3. Hugo Pella
  4. Aino Slideberg
  5. Ester Söderholm
  6. Helga Taman
  7. Heino Tammermann

1935.a.

  1. Helmi Aavik
  2. Björn Erik Aitsen
  3. Oskar Ehrlich
  4. Helmi Fliismann
  5. Salme Fliismann
  6. Salme Kantberg
  7. Artur Mickhoff
  8. Salme Mickhoff
  9. Herbert Peskman
  10. Karl Tromp
  11. Alfred Veidenstrauch

1934.a.

  1. Voldemar Böning
  2. Hilda Eller
  3. Salme Kesler
  4. Hilda Kruusmann
  5. Helga Lichtberg
  6. Otheline Meerits
  7. Albert Meltser
  8. Salme Neivald
  9. Laine Nyman
  10. Agnes Põlder

Risti Algkooli Kurkse kõrvalklassid

  1. Axel Lindström
  2. Karin Palmkron
  3. Oskar Pella
  4. Roman Vinter

1933.a.

  1. Ferdinand Berger
  2. Endel Hausmann
  3. Amanda Kesler
  4. Ralf Klaamann
  5. Leida Mikkov
  6. Therese Mülbach
  7. Arnold Schults
  8. Heinrich Tromp
  9. Eleanore Veskimets

Risti Algkooli Kurkse kõrvalklassid

  1. Oskar Mäl (Mäele)
  2. Oskar Pella

1932.a.

  1. Helmi Ehrlich
  2. Linda Ehrlich
  3. Salme Hanselm
  4. Arthur Järv
  5. Johannes Meller
  6. Linda Meltser
  7. Leonhard Neivald
  8. Renate Neivald
  9. Agnes Rootsmann
  10. Leida Siegel
  11. Agnes Schults
  12. Salme Tromp
  13. Heinrich Tõnberg
  14. Juljus Veidenstrauch

1931.a.

  1. Leida Fliesmann
  2. Leida Hatriski
  3. Evald Kesler
  4. Aliide Kuller
  5. Oskar Meller
  6. Ethel Mülbach
  7. Aliide Neivald
  8. Harald Neivald

1930.a.

  1. Eduard Fliesmann
  2. Jakob Fliesmann
  3. Johannes Hatriski
  4. Alfred Laitsmann
  5. Voldemar Laur
  6. Helmi Mikkov
  7. Marta Schults
  8. Helmi Tromp
  9. Alfred Tõnberg
  10. Linda Veber
  11. Heinrich Verning
  12. Marta Vinkel

1929.a.

  1. Voldemar Fliesmann
  2. Hermiine Hanemann
  3. Erika Hausmann
  4. Selma Klaar
  5. Oskar Mikkov
  6. Osvald Mikkov
  7. Herbert Neivald
  8. Aino Nyman

1928.a.

  1. Osvald Ensling
  2. Salme Klaamann
  3. Johannes Kruusmann
  4. Aleksander Kõrvemann
  5. Endel Luik
  6. Oskar Miller
  7. Oskar Tromp

1927.a.

  1. Madis Amsberg
  2. Oskar Böning
  3. Erna Laan
  4. Eduard Maalmann
  5. Linda Södermann
  6. Eduard Truberg

1926.a.

  1. Artur Fageström
  2. Rudolf Frank
  3. Alma Kruusmann
  4. Helmi Lapmann
  5. Miralda Leis
  6. Johannes Lenter
  7. August Liiver
  8. Eugen Masso

1925.a.

  1. Oskar Asper
  2. Johannes Hanemann
  3. Hermiine Laur
  4. Roman Leis
  5. Leonita Miller
  6. Valter Rander